Hakkımızda

Sektörde 20. yıl

            Acıbadem  Medikal yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyim ile medikal sektöründeki gereksinim ve ihtiyaçları titizlik ile analiz ederek , müşterilerimize ve iş ortaklarımıza ihtiyaç duydukları her türlü ürünü yüksek kalite ve standartlarda müşteri memnuniyeti odaklı sunmaktadır.

Teknolojik gelişmelerle birlikte  günlük hayatımızda bir çok alanda radyasyona maruz kalmaktayız. İnsan sağlığı bakımından en büyük risklerin başında gelen bu zararlı ışınlar sonucunda malesef günümüzde kanser vakalarının büyük artış görülmektedir. Acıbadem Medikal olarak uzun yıllardır , radyasyon üreten ortamlarda hizmet veren personeller için yüksek kalite ve standartlarda sürekli testleri ve arge çalışmaları yapılan modern ve ergonomik kişisel koruyucu ekipmanlar tedarik etmekteyiz.

Misyonumuz

Radyasyona karşı, değerli sağlık çalışanlarımızın korunmasını sağlamak için kullanımı kolay ve ergonomik kişisel koruyucu ürün modelleri geliştirmek.

vizyonumuz

Türkiye' de medikal sektöründeki en değerli ve en çok tercih edilen marka ünvanımızı korumak ve bunu özveri ile gelecek nesillere aktarmak.

değerlerimiz